Krizové opatření od 1.3.2021

Vážení rodiče,

vzhledem k nastalé situaci (Usnesení vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření) se od pondělí 1. 3. 2021 uzavírá provoz mateřské školy při Základní škole a mateřské škole v Kozmicích, a pro žáky 1. a 2. třídy se přerušuje prezenční výuka ve škole.

Dětem mateřské školy bude odhlášena strava již od 1. 3. 2021.

Rozhodnutí o přerušení placení úplaty
Vážení rodiče, v dokumentech naleznete Rozhodnutí ředitelky školy o přerušení placení úplaty za Školní družinu ve druhém pololetí školního roku 2020/2021.
Pozvánka na webinář: "Jak sedět a vlastně se hýbat"
Jak sedět a vlastně se hýbat aneb Webinář pro výuku a práci z domova bez bolesti. Webinář se uskuteční 18. 2. od 16:30 do 18:15 hodin a je určen široké veřejnosti. Účast na webináři je bezplatná.

Úspěšná mažoretka Sofinka

Úspěšná mažoretka Sofinka!

I přes to, že letošní sezóna mažoretkového sportu byla v důsledku koronavirové pandemie pozastavena, zvládla se mažoretka Sofinka Dihlová z Kozmic zúčastnit dvou významných soutěžích. Sedmiletá Sofie tančí již dva roky v klubu mažoretkového sportu MK BALLERISIMO HLUČÍN. Již v únoru se zúčastnila první letošní soutěže. Zatímco v loňské sportovní sezóně Sofinka tancovala pouze ve velké formaci osmnácti kolegyň mažoretek, se kterými se stala Mistryní České republiky v kategorii littlekadetek (tedy děvčat do 7 let), letos se Sofinka Dihlová pustila i do kategorie sólo. Co to tedy znamenalo? Společně se svou trenérkou Karin Wronovou a pod taktovkou celého klubu MK Ballerisimo Hlučín trénovala Sofinka několikrát týdně jak samotnou práci s hůlkou, tak také baletní a pohybovou průpravu. Když pak v únoru sama nastoupila na obrovskou soutěžní plochu před několik stovek diváků, zvládla své sólové vystoupení na jedničku. Odměnou jí byla bronzová medaile. To ale není vše! Z velké skupiny si se svými kamarádkami z MK Ballerisima Hlučín dovezla domů zlatou medaili. Další zlatou medaili přidala z malé skupinky pro sedm nejlepších mažoretek. Třešničkou na dortu byla zlatá medaile za formaci duo, tedy choreografii, kterou Sofinka tančí se svou kamarádkou Eliškou Kolačkovou. Z první soutěže roku 2020 tak Sofinka dovezla ze čtyř vystoupení tři zlaté a jednu bronzovou medaili. O týden později, na konci února 2020, tuto sbírku ještě vylepšila. Z mezinárodní soutěže mažoretek Zlatá Hlučínská hvězda si Sofinka dovezla opět čtyři medaile – tentokrát tři zlaté a jednu stříbrnou medaili za sólo. Radost byla o to větší, že zlato v sólové kategorii zůstalo v klubu, protože první místo na této soutěži získala právě kamarádka Sofinky, Eliška.

Poslední změna: 22.05.2020 - 12:21 Zpět

email address: