Zahradní slavnost
ZŠ a MŠ Kozmice zve všechny děti, kamarády a rodiče na X. Zahradní slavnost. V sobotu 25. května 2019 od 14. hodin. Výsledek obrázku pro sluníčko kreslené

Šikulovské vysílání ČT ze dne 19.5.2019
Vysílání pořadu České televize, kde účinkují vaše děti můžete shlédnout na  https://decko.ceskatelevize.cz/sikulove
Rozhodnutí k Zápisu k povinné školní docházce
Vážení rodiče, Rozhodnutí o přijetí dětí k základnímu vzdělávání v ZŠ a MŠ Kozmice pro školní rok 2019/2020 naleznete na našem webu-v záložce Dokumenty, ve složce Zápis k povinné školní docházce

Malé školní arboretum

Bližší popis projektu Duhové arboretum pro radost naši i kolemjdoucích financovaného revolvingovým fondem Ministerstvem životního prostředí získáte pokud nás kontakujete.

Tento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědná Mgr. Dagmar Herudková, Mgr. Klára Fialová (koordinátorka projektu) a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.