Týden wellbeingu

Naše škola se připojuje k akci Týden wellbeingu, neboť se hlásíme k principům wellbeingu. V pátek 16. února 2024 se rovněž připojíme k akci Fialový den – fialovým oblečením, který symbolizuje snahu školy, aby se v ní cítili děti, žáci i učitelé dobře.

V pátek 16. 2. se uskuteční KOČKOVÁNÍ, veselé utkání dětí, které se chystají do 1. třídy z mateřské školy a školních dětí.

Tříkrálovská sbírka

Děkujeme všem dětem i jejich vedoucím za účast v letošní tříkrálové sbírce.

Maškarní ples

Malé školní arboretum

Bližší popis projektu Duhové arboretum pro radost naši i kolemjdoucích financovaného revolvingovým fondem Ministerstvem životního prostředí získáte pokud nás kontakujete.

Tento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědná Mgr. Dagmar Herudková, Mgr. Klára Fialová (koordinátorka projektu) a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.