Přerušení provozu ŠD
Během jarních prázdnin (11.-15.3.2019) bude provoz školní družiny přerušen.
Školní časopis Čiperka
Vážení rodiče, na wbu školy v záložce "školní časopis" naleznete nové vydání Čiperky.
Oznámení o termínu zápisu k povinné školní docházce
Vážení rodiče, na webových stránkách školy v dokumentech naleznete "Oznámení o termínu zápisu k povinné školní docházce a termínu k zápisu předškolního vzdělávání v MŠ Kozmice."

Malé školní arboretum

Bližší popis projektu Duhové arboretum pro radost naši i kolemjdoucích financovaného revolvingovým fondem Ministerstvem životního prostředí získáte pokud nás kontakujete.

Tento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědná Mgr. Dagmar Herudková, Mgr. Klára Fialová (koordinátorka projektu) a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.