Velikonoční soutěž
"Ošetřovné" - Tisková zpráva MPSV
Vážení rodiče, v dokumentech naleznete Tiskovou zprávu MPSV týkající se "ošetřovného".
Opatření k zápisu do ZŠ
Vážení rodiče, v záložce " Dokumenty" povinná školní docházka naleznete informace týkající se zápisu k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.

Malé školní arboretum

Bližší popis projektu Duhové arboretum pro radost naši i kolemjdoucích financovaného revolvingovým fondem Ministerstvem životního prostředí získáte pokud nás kontakujete.

Tento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědná Mgr. Dagmar Herudková, Mgr. Klára Fialová (koordinátorka projektu) a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.