Oznámení o termínu zápisu k povinné školní docházce
Vážení rodiče, na webových stránkách školy v dokumentech naleznete "Oznámení o termínu zápisu k povinné školní docházce a termínu k zápisu předškolního vzdělávání v MŠ Kozmice."
Maškarní rej
Všichni rodiče a děti jsou zváni na Mimoňský maškarní rej. Dne 10.2.2019 ve 14:30 hod. v retauraci u Krokodýla.
Soutěž o nejhezčího anděla
Gratulujeme výhercům

Malé školní arboretum

Bližší popis projektu Duhové arboretum pro radost naši i kolemjdoucích financovaného revolvingovým fondem Ministerstvem životního prostředí získáte pokud nás kontakujete.

Tento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědná Mgr. Dagmar Herudková, Mgr. Klára Fialová (koordinátorka projektu) a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.