Školní časopis - Čiperka 2
Maminko, tatínku, babi, dědo, teto, strejdo, přečtěte si náš školní časopis. Druhé pololetí bylo plné nejen učení, ale také zážitků.... Klikněte na školní časopis ČIPERKA 2
Škola v přírodě
Vážení rodiče, hlásíme se ze školy v přírodě, všichni jsme v pořádku a užíváme si to. Podívejte se do fotogalerie. Ahoj ve čtvrtek!!!
Zahradní slavnost
ZŠ a MŠ Kozmice zve všechny děti, kamarády a rodiče na X. Zahradní slavnost. V sobotu 25. května 2019 od 14. hodin. Výsledek obrázku pro sluníčko kreslené

Malé školní arboretum

Bližší popis projektu Duhové arboretum pro radost naši i kolemjdoucích financovaného revolvingovým fondem Ministerstvem životního prostředí získáte pokud nás kontakujete.

Tento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědná Mgr. Dagmar Herudková, Mgr. Klára Fialová (koordinátorka projektu) a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.