Školní časopis - Čiperka 2
Maminko, tatínku, babi, dědo, teto, strejdo, přečtěte si náš školní časopis. Druhé pololetí bylo plné nejen učení, ale také zážitků.... Klikněte na školní časopis ČIPERKA 2
Škola v přírodě
Vážení rodiče, hlásíme se ze školy v přírodě, všichni jsme v pořádku a užíváme si to. Podívejte se do fotogalerie. Ahoj ve čtvrtek!!!
Zahradní slavnost
ZŠ a MŠ Kozmice zve všechny děti, kamarády a rodiče na X. Zahradní slavnost. V sobotu 25. května 2019 od 14. hodin. Výsledek obrázku pro sluníčko kreslené

Zapojení do projektu

V naší škole v tomto školním roce probíhá celoroční celoškolní projekt „Zakousněte se do knihy“, který se zaměřuje na posílení čtenářské gramotnosti a čtenářství vůbec.

V rámci tohoto projektu jsme se zapojili i do projektu Záložka. Záložky pro děti z partnerské školy v Čierne na Slovensku vyráběly všechny děti  (97)naší školy. Zároveň jsme připravili „Naši knihu“ pro partnerskou školu. Chtěli jsme zde prezentovat naši školu, obec a naše žáky.  Do knihy jsme vložili fotografie, kreslené obrázky i dopisy našich dětí slovenským kamarádům. Zároveň jsme poslali ukázky našeho školního časopisu Čiperka, který již vychází dvacet let.

Paní učitelky se žáky hledali na mapě Čierne na Slovensku, povídali si kamarádství „na dálku“, dopisování a vyráběli různé záložky. Balík se záložkami, letáčky, knihou Slezských písní, Naší knihou a školními časopisy jsme poslali v termínu na Slovensko. O týden později jsme obdrželi balík se záložkami z partnerské školy a děti si je rozdaly.

Poslední změna: 05.11.2018 - 10:10 Zpět