Nabídka jazykových kurzů

Ve spolupráci s JŠ HELLO - OSTRAVA, nabízíme možnost navštěvovat kroužky angličtiny v 1. pololetí  2020/2021 přímo na naší škole. Výuka bude probíhat v pátky.

Bližší informace poskytne recepce jazykové školy:

Nela Židková

T: 599 505 808
M: 777 143 556
E:  ostrava@hello.cz

Čiperka - školní časopis
Vážení rodiče a příznivci školy, v sekci "školní časopis" naleznete nové vydání Čiperky. Nebo klikněte zde:  https://www.zskozmice.cz/media/Dokumenty/%C4%8Diperka%202%20-2019-2020.pdf

Společně - bezpečně - hravě

Přidělením dotačního titulu Moravskoslezským krajem může naše škola obohatit minimální preventivní program. Schválením projektu „Společně-bezpečně-hravě“ můžeme v červnu 2017 zrealizovat čtyřdenní preventivní pobyt se žáky ZŠ a předškolními dětmi. Konkrétně zavítáme do Žďárského Potoka v Staré Vsi u Rýmařova na chatu Relaxu. Dlouhodobým cílem školy je zlepšování vztahů mezi dětmi, omezení rizikového chování žáků školy (nejčastějším problémem je vulgární vyjadřování a agresivita žáků, neukázněnost) a vedení žáků k dodržování stanovených pravidel. Naším záměrem je, aby děti prostřednictvím atraktivních metod, na které ve škole není čas, posílily vztahy mezi sebou a mezi učiteli. Především chceme podpořit přátelské vztahy ve skupině, skupinové spolupráci a soudržnosti.

Záměry tohoto projektu:

• 1. osvojit si správnou reakci v nebezpečných situacích (nález injekčních stříkaček, kontakt s cizí osobou, šikana…).
  • 2. budování a posilování zdravého školního i třídních kolektivů
  • 3. „nenásilné“ včlenění předškolních dětí mezi budoucí spolužáky, vztahy mladší a starší žáci

To vše hravou formou ve zdravém prostředí Jeseníků.

Vyškolení lektoři se budou věnovat, tímto prožitkovým preventivním programem zefektivníme veškerou naši snahu a práci s dětmi, kterou jsme odvedli ve školním prostředí.