Podle materiálu MŠMT ČR "Informace k provozu škol a školských zařízení od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021" se povoluje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníku ZŠ a dětí MŠ. Pro ostatní žáky je povinné vzdělávání distančním způsobem.

Žáci 1. a 2. ročníku se dostaví do školy v normálním režimu. Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole)mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání. Za podmínky zachování homogenity skupiny je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy nebo školského zařízení.  Během dne bude využíván pobyt žáků na čerstvém vzduchu. Za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy je umožněn provoz školní družiny. Vstup třetích osob (mimo žáky a zaměstnance)do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy.

Výuka náboženství je prozatím přerušena. Výdej obědů ve školní jídelně bude umožněn a zajištěn s ohledem na protiepidemiologická opatření. Žáci všech tříd, kteří mají nárok na dotované obědy, je mohou odebírat i během distanční výuky.

V pondělí 4. 1. 2021 proběhne pedagogická rada, která sestaví nový rozvrh hodin pro distanční vzdělávání, a okamžitě bude o tomto informovat rodiče a žáky.

V pondělí 4. 1. 2021 je možno přijít zapůjčit notebooky k distanční výuce (na základě podpisu zákonného zástupce žáka). Rovněž po poradě s třídní učitelkou, je možno přijít pro pomůcky k výuce. Vše v době od 9:00 do 15:00 hodin.

V pondělí 4. 1. 2021 proběhne zkušební schůzka na Microsoft Teams žáků s třídními učitelkami. O přesném termínu budete informováni svou třídní učitelkou.

S upřímným přáním všeho nejlepšího do nového roku 2021  Mgr. Dagmar Herudková, ředitelka školy

Poslední změna: 02.01.2021 - 14:30 Zpět

email address: